Ma 2018 január 23. kedd, Zelma és Rajmund napja van. Holnap Timót napja lesz.

Tájékoztatjuk Látogatóinkat, hogy a Lakitelek Népfőiskola épületeinek rekonstrukciója és fejlesztése keretében a beruházás első része befejeződött, a második ütem folyamatban van.

A Népfőiskola Alapítvány a beruházás ideje alatt is várja Látogatóit programjaival, szolgáltatásaival, melyekről továbbra is tájékoztatjuk honlapunk olvasóit.


Úszóverseny volt a Gyarmati Dezső Tanuszodában
E-mail Nyomtatás PDF

Gyarmati Dezső emlékére ebben az évben is megrendezésre került december 18-án hagyományos úszóversenyünk a lakiteleki általános iskolások részvételével. 83 lelkes fiatal mérte össze felkészültségét, erejét a medencében társai hangos biztatása mellett.



Rusvai Melinda és Kővágó Miklós testnevelő tanárok irányításával zajlott a megmérettetés.  A rendezvény ideje alatt az előtérben tartósítószer mentes üdítőt, zöldségeket, gyümölcsöket fogyaszthattak a gyermekek.

Valamennyi versenyző díjazásban részesült, a helyezettek érmet kaptak, minden résztvevőt oklevéllel és Sport szelettel jutalmazott a Népfőiskola.

Bízunk benne, hogy egy élményekben gazdag délelőttöt töltöttek a gyermekek a Gyarmati Dezső Tanuszodában. Reméljük, a tavaszi Körzeti Úszóversenyünkön ismét találkozunk velük.


Mellúszás

3. osztály

Lány:
1. Krizsány Sarolta
2. Herczeg Vivien
3. Heinrich Lenke

Fiú:
1. Géró Milán
2. Papp Kálmán
3. Csikós Richárd


4. osztály

Lány:
1. Gencsi Márta
2. Nagy Blanka
3. Egeresi Anna

Fiú:
1. Barta Bulcsú
2. Erdős Boldizsár
3. Csikós Csanád


5. osztály

Lány:
1. Heinrich Gyöngyvér
2. Benke Gréta
3. Varga Réka

Fiú:
1. Balla Dániel
2. Krizsány Endre
3.Tóth Patrik


6. osztály

Lány:
1. Németh Gréta
2. Sütő Lilla
3. Barta Panna

Fiú:
1. Tálas Regő
2. Csató Tamás
3. Milbich Domonkos


7. osztály

Lány:
1. Révész Lili
2. Nyerges Evelin

Fiú:
1. Heinrich Zalán
2. Kotvics Dominik
3. Faragó józsef


8. osztály

Lány:
1. Balla Boglárka
2. Szűcs Kata

Fiú:
1. Kiss Gergely
2. Kiss András
3. Szénási Bertalan


Gyorsúszás

5. osztály

Lány:
1. Benke Gréta
2. Hajdú Hajnalka
3. Varga Réka

Fiú:
1. Balla Dániel
2. Varga Mihály
3. Salánki András

6. osztály

Lány:
1. Kulcsár Alexandra
2. Tóth Anasztázia

Fiú:
1. Tálas Regő
2. Milbich Domonkos
3. Dakó Tibor
3. Balázs Olivér

7. osztály

Fiú:
1. Balla Dániel
2. Heinrich Zalán
3. Varga Dániel

8. osztály

Fiú:
1. Csikós Zoltán
2. Kiss András
3. Kiss Gergely
3. Dobecz Richárd


További fotóink ide kattintva megtekinthetők a képtárban


Vissza

 

Webkamera

Lakitelek Népfőiskola animált kameraképe

Kattintson a képre!

Eseménynaptár

<< 2018. Január >> 
 H  K  Sz  Cs  P  Sz  V 
  1  2  3  4  5  6  7
  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Magyar Örökség

Magyar Örökség Díj
2003 március 22-én a Magyar Örökség Díj kuratóriuma pedagógiai és közösségszervező munkássága elismeréséül Magyar Örökség Díjat adományozott a Lakiteleki Népfőiskolának.

Közhasznúság


Közhasznúsági jelentéseink