Ma 2017 december 18. hétfő, Auguszta napja van. Holnap Viola napja lesz.

Közönségdíjas lett a Hazajáró, honismereti magazinműsor

Az M5 csatorna Hazajáró című műsora Prima Primissima közönségdíjas lett, magasan a legtöbb szavazattal. A magazinműsor csapatának Áder János köztársasági elnök is gratulált.

A Hazajáró – turisztikai-honismereti magazinműsor mottója: „Elindulni és hazatérni”. A stáb hétről hétre bakancsot húz és nekiindul, hogy keresztül-kasul bebarangolja a Kárpát-medence varázslatos tájait és megismerje hazánk természeti és kulturális értékeit, történelmi emlékeit és az ott élő emberek mindennapjait.

Erdélyben, Felvidéken, Kárpátalján, Délvidéken, Muravidéken, Őrvidéken és belső-Magyarországon hol gyalog, hol szekérrel, kerékpárral vagy kenuval halad vándorútja során.

A Kárpátok fenséges gerinceitől, várromokon, apró fatemplomokon és véráztatta harcmezőkön át patinás városokig – megannyi magyar emlék kíséri a „Hazajáró” soha véget nem érő útját.

hirado.hu

<< 2017. December >>