Ma 2018 február 24. szombat, Mátyás napja van. Holnap Géza napja lesz.

Dr. Sótonyi Pétert Prima Primissima díjra jelölték

1979-ben szerzett diplomát az Állatorvostudományi Egyetemen. Az MTA doktora, a 230 éves, újra önálló Állatorvostudományi Egyetem tanszékvezető egyetemi tanára, rektora. Főbb kutatásait a makroszkópos anatómia, a neurobiológia, és a fejlődéstan területén végzi.

A Nemzeti Lovas Programban a lovas oktatás kidolgozása fűződik nevéhez. Az egyetem graduális és posztgraduális képzésében szerzett több mint 35 éves tapasztalata alapján nemzetközileg is elismert oktatóprogramok (magyar, német, angol és japán nyelven) készítésével új alapokra helyezte az állatorvosi anatómia oktatását. Hallgatói visszajelzések alapján 44-szer nyerte el az év oktatója elismerést és egy alkalommal országosan is az „Év oktatója” címet kapta.

Tanítani csak lelkesen és lelkesítve szabad, és a csillogó szemekért érdemes.

A szavazatokat a +36 70 707 7000 számon lehet leadni SMS-ben a 15-ös kód elküldésével. A szavazás november 29-ig tart. Egy telefonszámról óránként egy sms szavazat küldhető érvényesen.

<< 2018. Február >>