Ma 2017 december 18. hétfő, Auguszta napja van. Holnap Viola napja lesz.

A rendszerváltás kulturológiai aspektusai

A Rendszerváltás Történetét Kutató Intézet és Archívum, a Tolsztoj Társaság és a Lakitelek Népfőiskola szervezésében október 12-13. között kerül megrendezésre „A rendszerváltás kulturológiai aspektusai – társadalom- és bölcsészettudományi megközelítések” című konferencia Lakiteleken.

A Moszkvából, Szentpétervárról érkezett vendégeket, a Tolsztoj Társaság és a RETÖRKI vezető munkatársait Lezsák Sándor, a Népfőiskola Alapítvány kuratóriumának elnöke köszöntötte szerda este a Lakiteleki Népfőiskola Lakodalmas Házában.

Varga Zoltán

<< 2017. December >>