Ma 2017 augusztus 22. kedd, Menyhért és Mirjam napja van. Holnap Bence napja lesz.

Zeneszótól hangos a Népfőiskola

Zeneszótól hangos a Lakiteleki Népfőiskola. Ugyanis a Szlovákiai Magyar Pedagógusok Vass Lajos Kórusa ezen a héten tartja nyári táborát a Népfőiskolán, valamint ma vette kezdetét a Nemzeti Ifjúsági Fúvószenekar tábora is. Így különböző fúvós hangszerek és gyönyörű énekszó kápráztatja el a Népfőiskolára látogatókat.

A kórus és a zenekar külön-külön gyakorol, repertoárjának nagy részét az egyhetes nyári táborban tanulják meg.

A Nemzeti Ifjúsági Fúvószenekar csütörtökön 19 órakor koncertet ad a Népfőiskolán, melyre szeretettel várnak minden érdeklődőt.

Lizik-Varga Katalin