Ma 2017 december 16. szombat, Etelka és Aletta napja van. Holnap Lázár és Olimpia napja lesz.

Napijegy az uszodában

Felhívjuk kedves vendégeink figyelmét, hogy a Népfőiskola uszodájában megváltható jegyekkel a Gyarmati Dezső Termálfürdő és Tanuszoda egész nap látogatható.

Így, ha egy kis fürdőzést követően kirándulni támad kedvük, az előzőleg kapott karszalag bemutatásával aznap később is igénybe vehetik az uszoda által kínált lehetőségeket.

A fedett uszodai részen kívül egy 38 Co-os szabadtéri termálmedence várja a kikapcsolódni vágyókat, ötféle élményelemmel. Sőt, a 6 éven aluli gyerekek egy 32 m2 alapterületű 32 Co-os gyermekmedencében is pancsolhatnak.

A lakiteleki, szentkirályi, tiszaugi, tiszaalpári, nyárlőrinci lakosok pedig kedvezményes jegyet válthatnak, amelyet a lakcímkártyájuk bemutatásával vehetnek igénybe.

Árak és nyitva tartás megtekinthető ide kattintva!

Gyarmati Dezső Tanuszoda és Termálfürdő

<< 2017. December >>