Ma 2017 június 23. péntek, Zoltán napja van. Holnap Iván napja lesz.

Ma veszi kezdetét a Grosics Kupa a Népfőiskolán

A városi általános iskolák alsó és felső tagozatos diákjainak kétnapos labdarúgó tornát rendeznek a Népfőiskolán. A Grosics Kupa elnevezésű labdarúgó tornát a Bács-Kiskun Megyei Kisiskolák Közművelődési Egyesülete valamint a Népfőiskola Alapítvány közös szervezésének köszönhetően minden évben megrendezik.

Idén Kecskemét, Kiskőrös, Izsák, Lajosmizse és Kiskunfélegyháza képviselteti magát a megmérettetésen.

Lizik-Varga Katalin

<< 2017. Június >>