Ma 2017 szeptember 20. szerda, Friderika napja van. Holnap Máté és Mirella napja lesz.

Felhívás: Néptáncosok szakmai alkotótábora a Népfőiskolán

2017. július 2-9. között kerül megrendezésre a néptáncosok szakmai alkotótábora a Lakiteleki Népfőiskolán, ahol a néptáncosok ismereteit bővítjük bagi és felcsiki táncok tanításával, élő zenével. Vendégünk Simon Katalin csíkkarcfalvi néptáncoktató. A táncokat tanítja: Balogh Ildikó, örökös aranygyöngyös táncos és Fantoly Gyula, a népművészet ifjú mestere, nívódíjas koreográfus

A tábor felhívása megtekinthető ide kattintva!

<< 2017. Szeptember >>