Ma 2018 május 28. hétfő, Emil és Csanád napja van. Holnap Magdolna napja lesz.

Tájékoztatjuk Látogatóinkat, hogy a Lakitelek Népfőiskola épületeinek rekonstrukciója és fejlesztése keretében a beruházás első része befejeződött, a második ütem folyamatban van.

A Népfőiskola Alapítvány a beruházás ideje alatt is várja Látogatóit programjaival, szolgáltatásaival, melyekről továbbra is tájékoztatjuk honlapunk olvasóit.


Elektronikusan is foglalhat szállást a Hotel Club Tisza *** szállodába
E-mail Nyomtatás PDF

Ezentúl elektronikusan is lehetősége van szállásfoglalásra a Hotel Club Tisza Lakitelek három csillagos szállodába. Ha a Népfőiskola Vendégházában szeretne eltölteni néhány napot, a szallas.hu portál rendszerén keresztül könnyedén foglalhat szobát magának.
A Népfőiskola területén elhelyezkedő hotel mindössze 28 km-re található Kecskeméttől. Közelünkben, a Holt-Tisza partján, a Tőserdőben felfedezhetünk minden korosztály számára élvezetes program lehetőségeket : vízparti kilátó torony, kalandpark, éttermek, fagyizók....

Szállodánk, a Hotel Club Tisza csendes környezetben, egy több hektáros terület közepén található, mely elsősorban a nyugalomra, pihenésre vágyó vendégeink részére ajánlott. Kétágyas szobáink saját fürdőszobával, továbbá légkondicionálóval és LED Tv-vel rendelkeznek, valamint díjmentes Wifi-vel és 24 órás recepciós szolgáltatással várjuk kedves vendégeinket. Szállodánk társalgójában pingpong asztal, biliárd asztal és csocsó is helyet kapott. Étkezésre saját, újjáépített éttermünkben van lehetőség. Szállodánkhoz tartozik a Gyarmati Dezső Tanuszoda és Termálfürdő. Itt található úszómedence, só szauna, só kamra, és kültéri termál vizes medence (39°C), masszírozó fúvókákkal.

Szeretettel várunk minden kedves vendéget!


További információ a Hotel Club Tisza *** oldalán.

Lizik-Varga Katalin

Vissza

 

Webkamera

Lakitelek Népfőiskola animált kameraképe

Kattintson a képre!

Eseménynaptár

<< 2018. Május >> 
 H  K  Sz  Cs  P  Sz  V 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Magyar Örökség

Magyar Örökség Díj
2003 március 22-én a Magyar Örökség Díj kuratóriuma pedagógiai és közösségszervező munkássága elismeréséül Magyar Örökség Díjat adományozott a Lakiteleki Népfőiskolának.

Közhasznúság


Közhasznúsági jelentéseink