Ma 2017 december 16. szombat, Etelka és Aletta napja van. Holnap Lázár és Olimpia napja lesz.

Kunság Értékfeltáró Kollégium indul

A lakiteleki Népfőiskola szervezésében, a Miniszterelnökség, az Emberi Erőforrások Minisztériuma, a Földművelésügyi Minisztérium és a Hungarikum Bizottság támogatásával 2017. március 5-én „Kunság Kollégium” indul, amely a nevezett járási terület értékeinek, kulturális és szellemi állapotának felmérését tűzi ki céljául.

A program része egy, az egész Kárpát-medence magyarlakta térségeire kiterjedő, nagy ívű munkának. A munka során kérdőíves lekérdezés és mélyinterjú módszerével történik az adatgyűjtés.

Jelentkezni 2017. február 17-ig lehet Lenkei Róbertnél, a Kiskunság Kollégium technikai szervezőjénél a Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. címen.

A felhívás megtekintéséhez kattintson ide!

<< 2017. December >>