Ma 2017 február 22. szerda, Gerzson napja van. Holnap Alfréd napja lesz.

Tájékoztatjuk a Népfőiskola Alapítvány látogatóit, hogy a Népfőiskolai beruházás első részének munkálatai befejeződtek.

A program második részében a meglévő épületeink felújítása megkezdődött, ezért a Népfőiskola az IKSZT programjain kívül, külső rendezvényeken várja a résztvevőket. Mindezekről továbbra is tájékoztatjuk honlapunk olvasóit.


Év végi záró ebéd a Népfőiskolán
E-mail Nyomtatás PDF


Lezsák Sándor, a Népfőiskola Alapítvány alapítója, a kuratórium elnöke 2016. december 16-án egy évadzáró búcsúebéden látta vendégül a Népfőiskola dolgozóit. Köszöntőjében értékelte a 2016-os esztendőt, felelevenítette a fontosabb eseményeket és tájékoztatást adott a felújítási munkálatokról.

Az elnök reményét fejezte ki, hogy jövőre elkészülnek a ma még felújításra váró épületrészek is és már a kibővített étteremben tarthatják meg ezt a szokásos évzáró alkalmat várhatóan sokkal népesebb munkatársi közösséggel.

Lezsák Sándor és a Népfőiskola igazgatója, Lezsák Sándorné egy szerény kis ajándékkal köszönték meg mindenkinek az egész éves munkát és áldott ünnepeket kívántak a munkatársaknak.

Lizik-Varga Katalin

További fotóink ide kattintva megtekinthetők a képtárban


Vissza

 

Webkamera

Lakitelek Népfőiskola animált kameraképe

Kattintson a képre!

Eseménynaptár

<< 2017. Február >> 
 H  K  Sz  Cs  P  Sz  V 
    1  2  3  5
  6  7  8  91112
13141516171819
20212223242526
2728     

Magyar Örökség

Magyar Örökség Díj
2003 március 22-én a Magyar Örökség Díj kuratóriuma pedagógiai és közösségszervező munkássága elismeréséül Magyar Örökség Díjat adományozott a Lakiteleki Népfőiskolának.

Közhasznúság


Közhasznúsági jelentéseink