Ma 2017 február 22. szerda, Gerzson napja van. Holnap Alfréd napja lesz.

Tájékoztatjuk a Népfőiskola Alapítvány látogatóit, hogy a Népfőiskolai beruházás első részének munkálatai befejeződtek.

A program második részében a meglévő épületeink felújítása megkezdődött, ezért a Népfőiskola az IKSZT programjain kívül, külső rendezvényeken várja a résztvevőket. Mindezekről továbbra is tájékoztatjuk honlapunk olvasóit.

Műfordítás - Felolvasóest a Magyar Írószövetség dísztermében

A Lakiteleki Népfőiskola Németh László műfordítótáborának eredményeiből tartottak december 5-én felolvasóestet a Magyar Írószövetségben. A budapesti, Bajza utcai székházban tartott programot a Lakiteleki Népfőiskola, a Kelet- és Közép-Európai Kutatásért és Képzésért Alapítvány, valamint a Magyar Írószövetség szervezte.

Az esten a megnyitóbeszédet Lezsák Sándor, az Országgyűlés alelnöke, a Lakiteleki Népfőiskola vezetője (képünkön balra) és Kiss Gy. Csaba, a tábor szakmai vezetője (jobbra) tartotta.

Magyar Hírlap

<< 2017. Február >>