Ma 2017 december 16. szombat, Etelka és Aletta napja van. Holnap Lázár és Olimpia napja lesz.

Műfordítás - Felolvasóest a Magyar Írószövetség dísztermében

A Lakiteleki Népfőiskola Németh László műfordítótáborának eredményeiből tartottak december 5-én felolvasóestet a Magyar Írószövetségben. A budapesti, Bajza utcai székházban tartott programot a Lakiteleki Népfőiskola, a Kelet- és Közép-Európai Kutatásért és Képzésért Alapítvány, valamint a Magyar Írószövetség szervezte.

Az esten a megnyitóbeszédet Lezsák Sándor, az Országgyűlés alelnöke, a Lakiteleki Népfőiskola vezetője (képünkön balra) és Kiss Gy. Csaba, a tábor szakmai vezetője (jobbra) tartotta.

Magyar Hírlap

<< 2017. December >>