Ma 2018 július 21. szombat, Dániel és Daniella napja van. Holnap Magdolna napja lesz.

Széchenyi épület

A Szent István kápolna felőli bejárat vezet fel az emeletre, ahol több terem, iroda és gyűjtemény található.

A Széchenyi előadó 60 személy befogadására alkalmas oktatóterem.

Az Emigrációs Gyűjteménynek része az emeleti könyvtár és olvasóterem és az emeleten található a Mindszenty terem is.

A Széchenyi épület másik oldalán, a Nemzeti Panteon felőli részén négy oktatóterem, valamint az edzőterem szolgálja a hallgatók testi és szellemi nevelését. Az egyik oktatóteremben a Németh László Gimnázium felnőtt tanulóinak, a Szent István oktatóteremben pedig a Szent István Egyetem kihelyezett tagozatának hallgatói számára biztosítjuk a szükséges feltételeket.

A Széchenyi épületnek ebben a részében kapott helyet a mozgássérültek, a kerekes székesek számára berendezett mosdó.

<< 2018. Július >>